Κυριακή 17 Ιουλίου 2022

Ένα Χρυσό και ένα Ασημένιο για τον Ναυτικό Όμιλο Μαυροχωρίου στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων .

Με ένα Χρυσό και ένα Ασημένιο και πολλές υποσχέσεις για το μέλλον έκλεισε το πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων για τον Ναυτικό Όμιλο Μαυροχωρίου .
     Την 4η θέση κατέλαβε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στον πίνακα των μεταλλίων στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων .
     Επίσης στην 7η θέση του πίνακα των μεταλλίων τερμάτισε ο Ναυτικός όμιλος Μαυροχωρίου σε όλες τις κατηγορίες των πανελλήνιων Πρωταθλημάτων για το έτος 2022.

Χρυσό μετάλλιο 2- Παίδων : Δάσκαλος Άγγελος - Γαλάνης Παντελής .

Ασημένιο μετάλλιο 4- Παίδων : Ραπτόπουλος Ανδρέας - Αθανασίου Γιώργος - Κωνσταντουλάκης Γιώργος - Μονοχολιάς Βασίλης .

Αναλυτικά οι υπόλοιπες επιτυχίες της ομάδας :

10η θέση 2x Κορασίδων : Γιαννακοπούλου Αφροδίτη - Μπουρλή Στέλλα .

13η θέση 1x Κορασίδων : Μπουρλή Αθανασία .

13η θέση 2x Παίδων : Βακόπουλος Δημήτρης - Κωνσταντουλάκης Γιώργος .

13η θέση 1x Παίδων : Άλτας Φώτης .

Την 4η θέση κατέκτησε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στον πίνακα των μεταλλίων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων  με 1 Χρυσό - 1 Ασημένιο .

Την 7η θέση κατέκτησε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στον πίνακα των μεταλλίων σε όλες τις κατηγορίες των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων  με 3 Χρυσά - 3 Ασημένια - 1 Χάλκινο .

Ο Πρόεδρος & το ΔΣ του Ναυτικού Ομίλου Μαυροχωρίου θέλει να εκφράσει τα θερμά του συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές & αθλήτριες του Ομίλου για τις επιτυχίες .

Επίσης θέλει να συγχαρεί ιδιαίτερα τους προπονητές του ομίλου Τσίντζου Ιουλία & Δούφλια Κωνσταντίνο για την άρτια προετοιμασία της ομάδας .